Executive Board

Joe Burton

Regent

...

Brian Shih

Vice Regent

...

Frederick Kennedy

Scribe

...

Andrew Arifin

Treasurer

...

Shushanik Stepanyan

Corresponding Secretary

...

JJ Estacio

Marshal

...

Alpha Class

Ben Gau

Chemical Engineering
Class of 2017

...

Constant Chi

Undeclared Engineering
Class of 2017

...

Karan Phadnis

Biochemistry and Applied Math
Class of 2017

...

Kevin Wu

Computer Science and Engineering
Class of 2017

...

Sean Oh

Mechanical Engineering
Class of 2017

...

Victor Hsiang

Electrical Engineering
Class of 2017

...

Beta Class

Abhijoy Saha

Computer Science
Class of 2017

...

Guillaume Lam

Computer Science
Class of 2017

...

Jasmine Mok

Linguistics and Computer Science
Class of 2017

...

Jonathan Cheung

Computer Science and Engineering
Class of 2017

...

Jonathan Lee

Chemical Engineering
Class of 2017

...

Michelle Doelling

Computer Science
Class of 2017

...

Michelle Wang

Computer Science
Class of 2017

...

Patrick Lai

Computer Science and Engineering
Class of 2017

...

Gamma Class

Andrew Hsu

Mechanical Engineering
Class of 2017

...

Jerry Chen

Civil Engineering
Class of 2017

...

John Ingrao

Bioengineering
Class of 2018

...

JJ Estacio

Computer Science
Class of 2018
Marshal

...

Lili Nguyen

Biochemistry
Class of 2017

...

Tess Chen

Chemical Engineering
Class of 2018

...

Delta Class

Chris Cheng

Mechanical Engineering
Class of 2018

...

David Bruce

Computer Science and Engineering
Class of 2018

...

Leon Zhang

Computer Science
Class of 2018

...

Ramu Bedekar

Chemical Engineering
Class of 2018

...

Samuel Chen

Mechanical Engineering
Class of 2018

...

Sunny Tang

Mechanical Engineering
Class of 2018
Professional Development Chair

...

Epsilon Class

Andrew Arifin

Computer Science and Engineering
Class of 2019
Publicity Chair, Treasurer

...

Damian Gutierrez

Civil Engineering
Class of 2018

...

Derrick Benson

Mechanical Engineering
Class of 2018
Project Manager

...

Frederick Kennedy

Computer Science
Class of 2017
Scribe

...

Gary Bui

Electrical Engineering
Class of 2017

...

Jane Lee

Undeclared Engineering
Class of 2019

...

Max Zhu

Bioengineering
Class of 2019

...

Michelle Lee

Aerospace Engineering
Class of 2018

...

Nathan Tsai

Computer Science
Class of 2019

...

Shushanik Stepanyan

Mechanical Engineering
Class of 2019
Corresponding Secretary

...

YY Wan

Computer Science
Class of 2019

...

Zeta Class

Alex Caballero

Mechanical Engineering
Class of 2019
Outer Guard

...

Brian Shih

Mechanical Engineering
Class of 2019
Vice Regent

...

Cassie Pong

Chemical Engineering
Class of 2018

...

Chris Ewy

Mechanical Engineering
Class of 2018

...

Don Pham

Cognitive Science
Class of 2017
PFC Representative, Webmaster

...

Joe Burton

Computer Science
Class of 2017
Regent

...

Matthew Allen

Aerospace Engineering
Class of 2019

...

Melanie Wong

Computational and Systems Biology
Class of 2017

...

Prithvi Rajasekaran

Mechanical Engineering
Class of 2018

...

Ryan Cheng

Chemical Engineering
Class of 2019

...

Wenlong Xiong

Computer Science and Engineering
Class of 2018
Historian

...

Eta Class

Alex Yu

Materials Engineering
Class of 2019

...

Anderson Ju

Computational and Systems Biology
Class of 2019
Webmaster

...

Audrey Tu

Bioengineering
Class of 2019

...

Ben Huang

Electrical Engineering
Class of 2019

...

Brittany Hsu

Computer Science
Class of 2020
Brotherhood Chair

...

Ingrid Spielbauer

Civil Engineering
Class of 2020
Service Chair

...

Jason Kim

Civil Engineering
Class of 2019
Rush Chair

...

Jonathan Song

Civil Engineering
Class of 2019
Inner Guard

...

Mabel Chen

Chemical Engineering
Class of 2020
Fundraising Chair

...

Pascal Duong

Mechanical Engineering
Class of 2018

...

Patrick Shih

Linguistics and Computer Science
Class of 2019
Rush Chair

...

Sean Kim

Computer Science
Class of 2018

...

Talia Saravi

Chemistry/Materials Science
Class of 2018

...

Tao Lu

Materials Engineering
Class of 2020

...